09.11.2020

Ενθύμιο της επετείου της εκατονταετηρίδας από την κοίμηση του Αγίου Νεκταρίου Κεφαλά (1920-2020)

με πρωτοβουλία του Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας (Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ.)

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τιμώντας την επέτειο της εκατονταετηρίδας από την κοίμηση του ΑγίουΝεκταρίου Κεφαλά (1920-2020), Μητροπολίτη Πενταπόλεως, αποφοίτου της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και Προστάτη αγίου του Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας (Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ.), σύμφωνα με το Καταστατικό του Συλλόγου, προβήκαμε στην έκδοση ενθυμίου, το οποίο και σας αποστέλλουμε συνημμένα.

- Λήψη

Μετά τιμής,