26.03.2022

Βεβαιώσεις παρακολούθησης των διαλέξεων στο πλαίσιο της Υποδοχής νέων μεταπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών ακαδημαϊκού έτους 2021-22 του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας

- Βεβαιώσεις παρακολούθησης

των διαλέξεων στο πλαίσιο της τελετής Υποδοχής των νέων μεταπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών ακαδημαϊκού έτους 2021-22 του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.), η οποία πραγματοποιήθηκε διαδικτυακά την Τρίτη 15 Μαρτίου 2022.

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

Σημειώνεται ότι δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι μόνο όσες/οι παρακολούθησαν την ενωτέρω εκδήλωση μέσω της εφαρμογής Zoom, δηλώνοντας εκεί εγκαίρως τα στοιχεία τους, σύμφωνα και με τις σχετικές ενημερώσεις.

Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), su[at]soctheol.uoa[dot]gr