21.09.2020

Ανακήρυξη υποψηφιοτήτων αρχαιρεσιών ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 του Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων (Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ.)

Οι αρχαιρεσίες θα διεξαχθούν την ΠΕΜΠΤΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020, ώρα 13:00-19:00 εξ αποστάσεως σύμφωνα με τις οδηγίες που θα αποσταλούν σχετικά.

Ανακήρυξη υποψηφιοτήτων σύμφωνα με την από 06-09-2020 Προκήρυξη αρχαιρεσιών ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου του Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ. και φοιτητικών εκπροσώπων στα όργανα συνδιοίκησης του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

Πρόεδρος Διοικητικού Συμβουλίου

1. Ελένη Λιντζαροπούλου

Αντιπρόεδρος για θέματα Υποψηφίων Διδακτόρων

1. Χρυσάνθη Βαβέτση